درباره شرکت طراحی نور فاد

شرکت فاد فعالیت خود را به صورت تخصصی از سال 1383 خورشیدی در زمینه مهندسی نور آغاز نمود. رویکرد این شرکت ارتقاء نقش و اهمیت نور و نورپردازی در معماری و زندگی روزمره و توسعه این فن آوری نو در جامعه امروز می باشد. برای نیل به این هدف این شرکت از دو بخش طراحی و مشاوره نور و همچنین تولید محصولات و ادوات روشنائی تشکیل شده است. بخش طراحی و مشاوره نور این شرکت متشکل از متخصصین دو رشته معماری و برق بوده و همواره سعی نموده است با استفاده از آخرین نرم افزارهای شبیه سازی و محاسباتی روز دنیا ، طراحی نورپردازی و طراحی محصولات را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهد. همچنین تلفیق ایده های گروه تخصصی این مجموعه با نظرات هنری مهندسان معمار برای طراحی خلاقانه و کاربردی با نگرش هنری و معمارانه به نور و نورپردازی ، پیوندی مابین معماران و نورپردازان ایجاد نموده است. بخش طراحی و تولید محصول این شرکت با تولید بیش از 140 نوع محصول روشنائی و نورپردازی با استفاده از آخرین فناوری های موجود در این زمینه و همچنین ساخت ادوات و تجهیزات مورد نیاز خاص پروژه ها که به صورت انحصاری جهت آن پروژه تولید می گردد سعی نموده است تا خلاء موجود در این زمینه را رفع نماید. این شرکت با اجرای صدها پروژه در بخش طراحی نور در فضاهای داخلی و خارجی و همچنین عضویت در انجمن ها و موسسات معتبر داخلی و خارجی مرتبط ، توانسته است عنوان نورپرداز برتر سال 93 و رتبه اول نورپردازی در بخش فضاهای داخلی را از دومین همایش بین المللی نورپردازی و روشنائی ایران به خود اختصاص دهد.
چارت سازمانی :
1- واحد طراحی و مهندسی :
واحد طراحی و مهندسی شرکت فاد با بهره گیری از پیشرفته ترین نرم افزارهای طراحی جهت ارائه نقشه های محاسباتی فاز 1 و 2 در کنار کادر مجرب و آموزش دیده امکاناتی پدید آورده که این شرکت بتواند با بهترین کیفیت طرح ها و محصولات خود را ارائه نماید.
2- واحد کنترل کیفیت :
واحد کنترل کیفیت شرکت فاد همواره سعی بر آن داشته تا کیفیت محصول خود را بهبود بخشد. در همین راستا با استفاده از تجهیزات کنترل و آزمایشگاه نور پیشرفته تمامی قطعات و محصولات از آغاز فرآیند فرآیند تا تولید محصول نهایی زیر نظر داشته تا محصولی مطابق استانداردهای مورد نیاز عرضه نماید.
3- واحد تولید:
بخش تولید دامنه گسترده ای از چراغها را با استفاده از آخرین فن آوری های روز دنیا و تکنولوژی LED طراحی و تولید می کند. در این بخش با توجه به امکانات طراحی، شبیه سازی و مدل سازی سه بعدی،امکان ارائه محصولات خاص بر اساس سفارش و نیاز مشتری و مطابق با ویژگی های منحصر به فرد هر پروژه وجود دارد.
این شرکت با استفاده از توانمندترین تولیدکنندگان محصولات روشنایی در دنیا مانند :
TRIDONIC اتریش ، OSRAMآلمان، BWFآلمان، TCIآلمان ،CREE امریکا ، ELT اسپانیا سعی نموده است تا تولیداتی همگام با محصولات مطرح و روز دنیا را تولید نماید.
4-واحد اجرائی :
تیم اجرائی این شرکت با استفاده از سالها تجربه در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزات نوری و استفاده از ابزارها و تجهیزات تخصصی نصب یکی از برترین و با سابقه ترین گروه ها در این زمینه است.

شرکت روشنایی فاد - چارت سازمانی
شرکت روشنایی فاد - Tridonic
شرکت روشنایی فاد - osram
شرکت روشنایی فاد - Swarovski
شرکت روشنایی فاد - CE